Środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji w dzisiejszych czasach stały się niezbędnym produktem w każdym biurze, domu oraz zabieranym ze sobą bagażu podręcznym. Jeśli zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu, to zapoznaj się z tekstem poniżej.

Środki do dezynfekcji
obrazek prezentujacy

Środki do dezynfekcji - czym kierować się przy wyborze?

Najważniejszą cechą preparatu do dezynfekcji jest ilość zawartej w nim substancji czynnej oraz to, jakie ma być jego przeznaczenie. Istnieją środki dedykowane do sterylizacji powierzchni oraz skóry, których skład może znacząco się różnić.

Skorzystaj z fachowej pomocy

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem preparatu do dezynfekcji i masz pewne wątpliwości, co do wyboru właściwego środka, powinieneś skorzystać z fachowej pomocy specjalisty. W przypadku zakupów internetowych możesz zaczerpnąć wiedzy kontaktując się z działem obsługi klienta.

Sprawdź ofertę hurtowni środków czystości!
Sprawdź produkty

Środki do dezynfekcji do domu

W celu dezynfekcji domowego zacisza można używać wielu preparatów. Mogą być to środki domowej produkcji, np. woda z octem, która doskonale sprawdzi się do wyczyszczenia łazienki lub kuchni. Do sterylizacji ubrań i materaców można skorzystać z mieszaniny olejków eterycznych i sody oczyszczonej. Do czyszczenia powierzchni płaskich w mieszkaniu można bez obaw użyć również produktów dostępnych do kupienia w sklepach internetowych oraz stacjonarnych.

Środki do dezynfekcji biura

Doskonałymi środkami do dezynfekcji biura są szeroko dostępne preparaty niewymagające spłukiwania po użyciu. Występują one w różnych wariantach. Możesz zakupić środek w dużej pięcio-litrowej butelce lub w mniejszej, wyposażonej w atomizer umożliwiający wydajne oczyszczanie powierzchni. Mieszaniny zrobione w domu nie sprawdzą się w biurze, ponieważ w przeciwieństwie do chemicznych preparatów, pozostawiają po sobie intensywny zapach, np. octu lub olejków eterycznych.

Środki do dezynfekcji - opinie

Skuteczne środki, a co najważniejsze sprawdzają się w wielu sytuacjach, więc kupując jeden produkt można odkazić kilka powierzchni na raz. Nie mają nieprzyjemnego zapachu który utrzymuje się w domu, co się zdarza przy produktach dezynfekcyjnych, ale tutaj miłe zaskoczenie.


Faustyna

Wszystko działa jak należy, no i trzeba pochwalić komfort używania, bo do tej pory nie znosiłam używania wszystkiego do dezynfekcji chociaż sytuacja do tego zmuszała. Teraz nie mam z tym problemu, bo produkty naprawdę wygodne w użyciu i nie powodują nieprzyjemnego dyskomfortu.


Paulina

Dobrze dezynfekują, do działania nie można się przyczepić. Dla mnie największym plusem jest duża pojemność, bo ciężko jest dostać coś do dezynfekcji w takich dużych pojemnościach, a kupowanie w małych opakowaniach w ogóle się nie opłaca. A tutaj dużo produktu i dobrze wychodzi cenowo.


Krzysztof

produkty odpowiednio działają i ładnie pachną dzięki czemu w domu nie śmierdzi alkoholem, więc można przeprowadzać czyszczenie w dowolnym momencie. Przesyłka doszła ekspresowo i bez żadnych komplikacji, produkty w całości i nic się nie wylało, transakcja na plus.


Filip

Środki dobrej jakości przydatne w domu i do ogólnej dezynfekcji. Kupiłem też żel do dezynfekcji rąk i sprawdza się bardzo dobrze, nie wysusza rąk i nie powoduje ściągnięcia skóry. Zapachy też są na plus i nieuporczywe. jestem zadowolony z zakupu, więc polecam!


Bartosz

Bardzo skuteczne produkty do dezynfekcji, ładny zapach połączony ze skutecznym działaniem. Opakowanie bardzo wygodne nie ma problemu z rozpylaniem i dezynfekcją. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie, szczególnie jeśli wziąć duże pojemności, bo naprawdę się opłaca.


Maria