zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Der Waschkönig Sensitiv!
Aktualności

Produkty Der Waschkönig Sensitiv!

Waschkönig Sensitiv - Delikatne środki do prania!

Linia produktów Der Waschkönig C.G. Sensitiv została stworzona specjalnie z myślą o praniu ubrań dzieci i osób dorosłych z wrażliwą skórą. Składniki produktów z tej serii zostały dobrane tak, aby nie podrażniały wrażliwej skóry, były przyjazna dla środowiska i skutecznie prały ubrania.

W jakim proszku prać ubrania dzieci i osób z wrażliwą skórą?

Odpowiedzią jest proszek Der Waschkönig C.G. Sensitiv! Delikatny dla skóry proszek do prania. Po upraniu ubrania nie podrażniają skóry oraz nie wywołują alergii. Co ważne w swoim składzie nie zawiera fosforanów i zeolitów. Dodatkowo podczas stosowania proszku nie ma konieczności stosowania dodatkowych odkamieniaczy, w skład proszku wchodzi bezpieczny środek odkamieniający. Warto zaznaczyć, proszek Der Waschkönig C.G. Sensitiv jest również bezpieczny dla środowiska.

Proszek umożliwia pranie w temperaturze od 30O do 95OC, należy pamiętać przy tym, że w praniu powyżej 60OC zaczynają ginąć roztocza.

Dwukilogramowe opakowanie proszku Der Waschkönig C.G. Sensitiv starcza na 22 prania.

Ale, co kryje się pod nazwą fosforany i zeolity?

Fosforany – środki zmiękczające wodę, co ma za zadanie ułatwić proces prania, są coraz rzadziej stosowane. Drastycznie działają na środowisko, nie są podatne na działanie oczyszczalni ścieków, przedostają się do zbiorników wodnych i powodują ich degradację.

Zeolity – substancje powszechnie stosowane w proszkach do prania służące do zmiękczania wody, zwiększają zapylenie w pomieszczeniach, w których przechowywane są proszki i wyprane w nich ubrania do poziomu zagrażającemu zdrowiu. Oddziaływanie cząstek unoszących się w powietrzu potocznie nazywanych kurzem znacząco wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Badania przeprowadzone przez Szwedzki Lunds Universitet dowodzą, że ilość i skład kurzu w gospodarstwie domowym zależy w znacznym stopniu od proszku stosowanego proszku do prania.   

Jakiego płynu do płukania użyć do ubrań dla dzieci i osób o wrażliwej skórze? 

W serii Sensitiv znalazł się również płyn do płukania Der Waschkönig C.G. Sensitiv 1L.

Bardzo delikatny płyn do płukania, o recepturze stworzonej z myślą o naszych najmłodszych, osobach z delikatną skórą i alergikach. Uprane ubrania posiadają delikatny, niedrażniący zapach. Ma właściwości antystatyczne, dzięki czemu ubrania nie elektryzują się oraz w mniejszym stopniu ściągają na siebie kurz, co jest dużym plusem w przypadku osób z alergiami.

Zostaw komentarz

Adres email służy do weryfikacji (nie jest on nigdzie publikowany). Proszę uzupełnić wymagane pola *

Komentarz:*
Imie (nick): *
E-mail: *
Strona www (nie wymagane):

Darmowa dostawa Przy zakupach powyżej 150 zł

Wymiana lub zwrotPrzez 14 dni od zakupu

Wsparcie klienta Jesteśmy do Twojej dyspozycji 8 godzin dziennie

Bezpieczne zakupy Gwarancja bezpieczeństwa dzięki HTTPS